Obecné informace | Apartmány Birkenhof Bad Griesbach

Obecné informace

 

Hotel Birkenhof:

Hotel Birkenhof se nachází v krásném prostředí jižního Bavorska 30 km od Pasova. Hotel je situován vedle hlavního lázeňském areálu Wohlfühl Therme Bad Griesbach https://www.wohlfuehltherme.de/ . Tento komplex využívá léčivou sílu minerální vody, která pryští z hloubky 1.522 m, jejíž výstupní teplota je kolem 60°C. Načerpejte novou energii v tomto areálu, který na ploše 1600m2 disponuje 13 bazény s termální vodou, saunovým světem , solnou jeskyní a  orientální lázeňskou kulturou HAMAM.

Lázně si oblíbí také milovníci golfu, jelikož nedaleko je golfový resort. V okolí se dá skvěle sportovat, využijte nejrozsáhlejší souvislou síť stezek pro nordic walking v celém Německu, vydejte se na cyklostezky třeba na elektrokole, které vám zde zapůjčí. 

Jedinečné lázně Bad Griesbach můžeme doporučit návštěvníkům, kteří hledají relaxaci a zdraví, orientují se na kvalitní gastronomii a vyhovuje jim klidné prostředí.

 Hotel Birkenhof je hotelový komplex, tvořený dvěma budovami ve tvaru U. Budovy jsou propojené podzemními chodbami.  Hotel disponuje ubytováním se 150ti lůžky, vlastním bazénem s relaxačním centrem s lázeňským programem, k dispozici je recepce a restaurace

Parkování je zajištěno v přilehlém parkovacím domě.

Nabídka bytů:

 byty, které nabízíme, kupujete do osobního vlastnictví. V katastru nemovitostí, stejně jako v ČR, máte zapsanou bytovou jednotku a podíl na společných částech domu. V domě je ze zákona založeno společenství vlastníků. Byt kupujete jako investici, byt dáváte do následného pronájmu provozovateli hotelu, k dispozici máte pro sebe 20 dnů v roce. Majitelé apartmánů mají 10% slevy na lázeňské procedury nabízené hotelem Birkenhof

Podrobnosti viz pachtovní smlouva